Özyurtlar Holding, tüm projelerinde online satışa geçti

Özyurtlar Holding, coronavirüs karşısında yatırımcılarını evden çıkarmadan, sanal ortamda ağırlıyor

Özyurtlar Holding, tüm projelerinde online satışa geçti
27.3.2020 11:12:05

30 yıldan bu yana sektörün gelişimine yol gösteren projelerin mimarı Özyurtlar Holding, coronavirüse karşı satış faaliyetlerinde yeni bir uygulamaya geçti.

Geçici bir süreliğine satış ofislerinin faaliyetlerini sonlandıran şirket, satış ofislerini dijital ortama taşıyarak, konutta “online
satış dönemi” başlattı. Yatırımcılar, şirketin satıştaki tüm projelerini, online olarak görüntülü uygulama üzerinden detaylı inceleyebiliyor. Tüm projelerde banka kredisine ihtiyaç duyulmaksızın, yüzde 35 peşinat, 36 ay vade seçeneği sunuluyor.

Gayrimenkul ve inşaat sektöründe sadece konut değil, komplike yaşam alanlarının mimarı Özyurtlar Holding, coronavirüs karşısında yatırımcılarını evden çıkarmadan, sanal ortamda ağırlıyor. Satış ofisleri aracılığıyla yapılan işlemlerin tüm aşamalarını dijital ortama taşıyan  şirket, konutta “online satış dönemi” başlattı.

Bu sayede, yatırımcılarını kameralar ile online proje turuna çıkarıyor. Tur sayesinde projeleri detaylı olarak inceleme fırsatı bulan
yatırımcılar, istedikleri daireleri online olarak satın alabiliyor. Tapu işlemlerinin de online olarak yapıldığı projelerde, yabancı yatırımcıların tapu işlemleri, Konsolusluk vekaleti ile tamamlanarak kargo ile ulaştırılıyor.


Özyurtlar Holding'in dijital ortamda satışa sunduğu projeleri arasında; 'Ncadde Hayat Residence', NLogo İstanbul, Ödül İstanbul, N Cadde Ottoman, N Cadde Ateş Corner ve Meydan Ardıçlı projeleri yer alıyor.
Satışların sürdürülmesi için önemli bir adım Tüm dünyayı etkisi altına alan coronavirüse karşı hızla hareket ederek, yıla hızlı başlayan satışların sürdürülmesi yönünde önemli bir adım attıklarını, bu kapsamda sektörde “online
satış dönemi” başlattıklarını vurgulayan Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, “Dünya ülkelerini etkisi altına alan ve Türkiye'ye de bulaşan coronavirüs karşısında, yatırımcılarımızdan gelen talep hiç hız kesmedi. Ancak yerli yatırımcılarımız, salgın nedeniyle evde kalmak zorunda oldukları, yabancı yatırımcılarımız da ülkelerini terk
edemedikleri için talebi satışa dönüştüremiyorduk. Teknolojideki gelişim sayesinde sınırların ortadan kalktığından yola çıkarak satışlarımızı sınır tanımayan bir ortam olan dijitale taşıdık.


        YORUM YAZ