Kılıçdaroğlu, Küçükkaya ve İmamoğlu'nun otel görüşmesini değerlendirdi: Ahlaki değil

Kılıçdaroğlu, Küçükkaya ve İmamoğlu'nun otel görüşmesini değerlendirdi: Ahlaki değil

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, FOX TV Moderatörü İsmail Küçükkaya ile CHP'li adayı Ekrem İmamoğlu'nun otel buluşmasına ilişkin; 'İnsanların izlenmesi ve dinlenmesi olaylarına baskı rejimlerinde rastlanır. Görüntülerin ortaya çıkması ahlaki değil.' dedi.

Kılıçdaroğlu, Küçükkaya ve İmamoğlu'nun otel görüşmesini değerlendirdi: Ahlaki değil
20.6.2019 21:04:30

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, katıldığı bir programda CHP adayı İle İsmail Küçükkaya'nın program öncesindeki otel görüşmesine ilişkin değerlendirmeler yaptı. "Görüntülerin basına yansıması ahlaki değil." diyen Kılıçdaroğlu, "İnsanların izlenmesi ve dinlenmesi olaylarına baskı rejimlerinde rastlanır." dedi.

Kılıçdaroğlu, yapılan görüşmenin programın tarafsızlık ilkesine ilişkin ahlaki boyutuna değinmezken, kamera kaydındaki görüntülerin servis edilmesine tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu, "Yaşanan demokrasi açısından vahim bir şey. Bir otelden alınan kameralarla toplumun önüne çıkıp, olanları anlatmak ahlaki değil. Devletin istihbaratının bir bölümü siyasal iktidara hizmet ediyor." iddiasında bulundu.


    YORUM YAZ

YORUMLAR

/ 21.6.2019 16:03:44
Ya bu Adamda hiç mi utanma arlanma yok? Deniz Baykalı yerinden ettiğinde Servis Kaset yokmuydu? Onlar ancak Amerika ve Avrupa, nın emirlerini yerine getirmeye çalışsın Çamur atsınlar. Onlar ancak itiraz etsin karalasınlar, kendileri (CHP) başa geldikleri Senelerde Türkiyemin Hayrına bir Çivi çakmışlar mı acaba? Neyse anlayana Sivri Sinek Saz, anlamayana Davul Zurna az. Nede güzel söylemiş Atalarımız. Bunların Türk olduğuna da inanmıyorum, çünkü 7 Düvel Türkiye,yi kuşatırken Birlik Beraberlik olması gerekirken Adamların yaptıklarına bakın. ALLAH Canım Vatanım TÜRKİYE, mi Korusun İNŞALLAH
Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK SON HABERLER
TİMETÜRK BİYOGRAFİ