İmamoğlu, İBB TV'deki cami logosunu kaldırdı

İmamoğlu, İBB TV'deki cami logosunu kaldırdı

Göreve başladığı günden bu yana skandal uygulamalarıyla gündemden düşmeyen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, şimdi de İstanbul'un simgesi haline gelen İBB TV'nin logosunda bulunan camiyi kaldırdı.

İmamoğlu, İBB TV'deki cami logosunu kaldırdı
10.9.2019 15:06:59

Göreve başladığı günden bu yana skandal uygulamalarıyla gündemden düşmeyen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, şimdi de  İstanbul'un simgesi haline gelen İBB TV'nin logosunda bulunan camiyi kaldırdı.

Seçimden önce vaat ettiği 'Hiç kimse işten çıkarılmayacak' sözünün arkasında durmayan CHP yönetimi İstanbul'da tepki çeken uygulamalara devam ediyor. 
 
İstanbul'da AK Parti döneminde büyük bir aşama kaydederek gelişme sağlayan İBB TV'de de tartışılacak bir olaya imza atıldı. 

CHP'li İmamoğlu, İBB Başkanlığına seçilmesinin üzerinden aylar geçmesine rağmen henüz elle tutulur bir icraata imza atamamış olması tepki toplarken, bunun yanında bir de tepki çeken kararlara imza atmaya devam ediyor. 
 
Seçim öncesi Eyüp Camii'de dua ederken fotoğrafları basına dağıtılan CHP'li İmamoğlu'nun seçim sonrası İBB TV'nin yıllardan bu yana logo olarak kullandığı cami ibarelerini kaldırması dikkatlerden kaçmadı.

Öte yandan Belediyenin skandal hamlesinin ardından birçok sosyal medya kullanıcısı, belediye yönetimine tepkilerini dile getirdi. 

a_9

İBB TV eski logosu

ab_4

İBB TV'nin yeni logosu


    YORUM YAZ

YORUMLAR

Almancı / 10.9.2019 15:22:26
Camiyi kaldırmakla kalmayıp LGBT renklerini eklemiş...
Foto Galeriler Videolar Günün Özeti
ÇOK OKUNANLAR
TİMETÜRK SON HABERLER
TİMETÜRK BİYOGRAFİ