'Golan Tepeleri’nin yakınında İslam ordusu kuracağız'

'Golan Tepeleri’nin yakınında İslam ordusu kuracağız'

İran Devrim Muhafızlarının üst düzey komutanlarından Hüseyin Selami, Golan Tepeleri’nin yakınında bir İslam ordusu kuracaklarını söyledi.

'Golan Tepeleri’nin yakınında İslam ordusu kuracağız'
10.7.2018 13:52:20

İran Devrim Muhafızlarının üst düzey komutanlarından Hüseyin Selami, Tahran ve Tel Aviv arasındaki artan gerilim hakkında konuştu.

Selami, işgal altındaki Golan Tepeleri'nin yakınında “İsrail'i bitirebilecek bir İslam ordusu" kurabileceğini açıkladı.

Times of Israel'in aktardığına göre, Selami, "Bugün uluslararası bir İslam ordusu Suriye'de kurulmuştur ve Müslümanların sesi Golan yakınlarında duyulmaktadır. Emirler bekleniyor… Bu ordu ile İsrail rejiminin ortadan kaldırılması sağlanacak ve bu rejimin yaşamı temelli sona erecek. Siyonist rejimin hayatı şimdi hiçbir zaman olmadığı kadar tehlikede” dedi.

Selami aynı zamanda Lübnan Hizbullah militanlarının da İsrail'i hedefleyen 100 bin füzesinin olduğunu belirtti. Selami, "Lübnan'da bir kuvvet oluşturuyoruz çünkü düşmanla bütün gücümüzle oradan savaşmak istiyoruz. Hizbullah bugün karada Siyonist rejimi kendi başına yenebilecek güce sahip. Siyonist rejimin stratejik derinliği yok” şeklinde konuştu.


      YORUM YAZ

  YORUMLAR

  BİRİSİ / 10.7.2018 14:51:01
  İran sünnileri yok ettikten sonramı kuracak... yahudi merkepleri rafiziler ancak İsraili korumak için ordu kurar
  FİRASET EHLİ / 10.7.2018 14:33:44
  TÜRKİYE VE İSLAM DÜNYASININ EN TEHLİKELİ VE SİNSİ DÜŞMANI VE HRİSTİYAN BATININ TRUVA ATI OLAN İRAN'IN KURACAĞI ORDU; İSRAİL'İN MUHAFIZI SAFEVİ-MECUSİ-Şİİ ORDUSU OLUR !.. (MALUM, ŞİİLİĞİ KURANDA İBNİ SEBE ADINDA BİR YAHUDİDİR.)
  Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
  ÇOK OKUNANLAR
  TİMETÜRK SON HABERLER
  TİMETÜRK BİYOGRAFİ