''FETÖ'cü Hakan Şükür'ü FETÖ'cüler dolandırmış''

''FETÖ'cü Hakan Şükür'ü FETÖ'cüler dolandırmış''

Hürriyet yazarı Nedim Şener, geçtiğimiz günlerde Uber şoförü olduğunu açıklayan Hakan Şükür'ün FETÖ'cüler tarafından dolandırıldığını iddia etti.

''FETÖ'cü Hakan Şükür'ü FETÖ'cüler dolandırmış''
20.1.2020 09:19:18

Hürriyet'ten Nedim Şener, FETÖ'den firari eski futbolcu Hakan Şükür'ün açıklamalarını yorumladı.

İşte Nedim Şener'in o yazısı...

Parlak bir futbol kariyerinden çok uğruna ülkesini bile bırakıp kaçtığı FETÖ üyeliği ile hatırlanan Hakan Şükür, Amerika'da FETÖ'cüler tarafından dolandırılmış. Basına yansıyan rakamlara göre dolandırıcılığın boyutu 2 milyon dolardan fazla.

Bu konuda açıklamayı da kendisi şöyle yapmış: “Amerika'da yaşarken çok güvendiğiniz arkadaşlarınızla dolandırılmaya varan şeyler yaşadım ben. Bunun ismi onlar adına dolandırma mı? Onlar ticaret diyorlar, ben dolandırma diyorum. Yani bir işi bilmemek veya bir işin sıkıştığı anda parasını kullanmak dolandırıcılıktır.”

Ya, işte böyle Hakan Şükür! Nerdeyse ömrünü verdiğin FETÖ'cüler şimdi seni dolandırıyor. FETÖ bu, gözünün yaşına bakmaz. Devleti, milleti soyarken, himmet diye aylıklara çökerken sesin çıkmıyordu. Şimdi sıra sana mı geldi? Sana bunu yapan FETÖ'nün, kendilerinden olmayanlara neler yapabileceğini tahmin edebiliyor musun? Edemezsen, aklına senin de hizmet ettiğin FETÖ'nün kurduğu kumpaslarla hayatı karartılan insanlar gelsin.


    YORUM YAZ