Daniel Radcliffe: Harry Potter beni alkolik yaptı

Ünlü oyuncu Daniel Radcliffe, alkol probleminin J.K. Rowling’in kaleme aldığı Harry Potter serisinden uyarlanan fimlerin bitişinin ardından hayatında oluşan belirsizlikle tetiklendiğini söyledi.

Daniel Radcliffe: Harry Potter beni alkolik yaptı
16.3.2020 10:41:35

Independent Türkçe'de yer alan habere göre ünlü oyuncu Daniel Radcliffe bu hafta BBC'nin radyo programı Desert Island Discs'e konuk olarak kendisi hakkında cesur açıklamalarda bulundu.

10'LU YAŞLARINDA ALKOL TÜKETMEYE BAŞLADI

The Sunday Times'ın haberine göre, 11 yaşındaki büyücüyü oynayan Radcliffe, 10'lu yaşlarından itibaren ciddi düzeyde alkol tüketmeye başlamıştı.

Radcliffe, daha sonra ne yapacağını bilememe korkusunun 8 filmlik serinin sonlarına doğru daha da kötü bir hal aldığını ifade etti.

"DİKKAT ÇEKMEK İÇİN BİR YÖNTEMDİ"

Mirror'ın aktardığına göre dikkatlerin üzerine toplanmasıyla nasıl baş ettiğine dair soruyaysa, “Başlarda kötü düşünüyordum. Dışarı çıkıp sarhoş olduğumda bir anda dikkati üstüme çektiğimi fark ediyordum. Bu herhangi birinin sarhoş olması değildi çünkü. Bu durum tam da ‘Bakın Harry Potter barda sarhoş olmuş' tepkisindeki gibiydi” ifadelerini kullandı.

Bu insanlar için bir çeşit ilgi taşıyor ve alaycı bir ilgi. Bu doğal olarak insanlar için eğlenceli. Radcliffe bu durumda hissettiği şeyleri sevmediğin, baş etmek içinse daha fazla alkol tükettiğini söyledi.

HARRY POTTER BİTİNCE DAHA ÇOK ALKOL TÜKETTİM

Potter'ın sonlarına doğru ve bittikten sonra çok fazla alkol tüketmeye başladım. Daha sonra ne yapacağımı bilmediğim için paniklemiştim.Radcliffe daha sonra Jungle, Escape from Pretoria, Swiss Army Man gibi filmlerde de yer aldı


    YORUM YAZ