Cumhurbaşkanı Erdoğan: Batı daha çok çıldıracak

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Batı daha çok çıldıracak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TRT 1 - TRT Haber ortak canlı yayınında yaptığı açıklamada, üçüncü havalimanına ilişkin, '100 bin kişi çalışacak. Bu Batı'yı çıldırtıyor, 'Bu çılgın Türkler ne yapıyor' diye. Daha çok çıldıracaklar.' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Batı daha çok çıldıracak
22.6.2018 23:04:21

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT 1 - TRT Haber ortak canlı yayınında yaptığı açıklamada, üçüncü havalimanına ilişkin, "100 bin kişi çalışacak. Bu Batı'yı çıldırtıyor, 'Bu çılgın Türkler ne yapıyor' diye. Daha çok çıldıracaklar." dedi.

Erdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları:

"BU SEÇİMİN ASLA KAZASI OLMAZ"

Seçimin asla kazası olmaz. Ben vatandaşlarıma, partili partisiz fark etmez, demokratik hakkını muhakkak kullanması gereğini hatırlatmak istiyorum.

"YURT DIŞINDAKİ VATANDAŞLARIMIZ BÜTÜN ENGELLERE RAĞMEN YILMADILAR"

Yurt dışındaki vatandaşlarımızın bütün haklarını zorlaştırmalarına rağmen, birçok engeller önlerine çıkarmalarına rağmen, yılmadılar, usanmadılar hatta yüzlerce kilometre uzaklıklardan gelip oylarını kullandılar. Çok eza, cefa çektiler. Gerçekten benim yani Türkiye dışındaki bütün vatandaşlarımızın bu konudaki duyarlılığı, her türlü takdirin üstündedir. Şimdi bu seçimlerde de yine ben vatandaşlarımın buralarda atacakları oylarla Türkiye'deki bu yeni yönetim sisteminin değişikliğine katkılarının olacağına inanıyorum.

Sponsorlu

"BU BİR DEVRİMDİR"

Türkiye'nin ulaşım alt yapısında devrim yaptık.

29 Ekim 2013'te açtık, şu ana kadar 268 milyon yolcu Marmaray'dan geçti.

"DAHA ÇOK ÇILDIRACAKLAR

(Üçüncü Havalimanı) 100 bin kişi çalışacak. Bu Batı'yı çıldırtıyor, 'Bu çılgın Türkler ne yapıyor' diye. Daha çok çıldıracaklar.

"SAVUNMA SANAYİSİNDE YERLİLİK YÜZDE 65'E YÜKSELDİ"

Savunma sanayinde ihtiyacımızın yüzde 20'sini karşılayabiliyorduk ama şimdi yüzde 65'ini karşılar hale geldik.

F35 KONUSU

Temennim odur ki burada bir yanlışa, gaflete düşmezler. Şunu bilmeleri lazım, Türkiye artık eski Türkiye değil.

"DURUM ARTIK ONLARIN BEKLEDİĞİ GİBİ DEĞİL, TAM TERSİNE GİDİYOR"

Pazartesi Türkiye çok farklı bir şekilde uyanacak. Zaten bugünden o yabancı birçok köşeler filan hatta kredi kuruluşları vesaire onlar kurlarla ilgili olayı iyice düşürmeye başladılar. Bu gösteriyor ki onlar da yaptırmış oldukları kamuoyu araştırmalarında artık Türkiye'de durum, onların planladığı veya bekledikleri gibi değil tam tersine gidiyor. Bunu biz de zaten arazide görüyoruz.

"İNKAR POLİTİKALARINI, ASİMİLASYONU KALDIRAN BİZİZ"

İnkar politikalarını ayaklarının altına alan biziz, ret politikalarını ayaklarımızın altına alan biziz, asimilasyonu ortadan kaldıran biziz.

"YPG MÜNBİÇ'İ TAMAMEN BOŞALTACAK"

Münbiç'te yol haritası belirlendi. Bu 90 günlük bir yol haritası. Bu yol haritasıyla da PYD, YPG orayı tamamen boşaltacaklar ve oraya da, oranın yüzde 90-95'i Araptır, sakinleri gelip yerleşecekler.


        YORUM YAZ
    Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
    ÇOK OKUNANLAR
    TİMETÜRK SON HABERLER
    TİMETÜRK BİYOGRAFİ