'Blue Man Group' İstanbul sokaklarında

Zorlu Performans Sanatları Merkezi ve BKM işbirliğiyle İstanbul'a gelen grup, Zorlu PSM'de gerçekleştirecekleri gösteri öncesi, Eminönü'nde sergiledikleri sokak performanslarıyla ilgi çekti.

'Blue Man Group' İstanbul sokaklarında
13.2.2018 20:35:42

Müzik, komedi, dans ve teknolojiyi bir araya getiren dünyaca ünlü performans grubu Blue Man Group, Eminönü meydanında halkla bir araya geldi.

Halk tarafından yoğun ilgi gören grup, Eminönü esnafı ile selfie çekti. Şovları sırasında hiç konuşmadan performans sergileyen grup, Mısır Çarşısı içindeki dükkanları da gezdi.

Grubun kurucu üyelerinden Chris Wink, "Blue Man adlı bu masum ve ilginç karakterin etrafında dönen performanslarımıza ilk başladığımızda onun bizi nasıl bir noktaya getireceğini hayal bile edemezdik. Gösterimizi Türkiye'deki izleyicilerle paylaşabilmek bizim için büyük bir onur" ifadelerini kullandı.

Grubun diğer kurucu üyesi Phil Stanton ise şunları kaydetti: "Blue Man karakteri, insanın iletişim kurma ihtiyacını keşfetmeye olan derin ilgimizden kaynaklanarak farklı yaşlar, kültürler ve milletlerden birçok kişiye hitap ediyor. Blue Man'in vermeye çalıştığı hayat dolu mutluluk ve kutlama hissiyatının herkese evrensel bir şekilde dokunduğuna inanıyoruz."

,8lTb4-xStk6TUFGZH1ePFA

Dünya turneleri kapsamında Türkiye'ye ilk kez gelen Blue Man Group, dev prodüksiyon, enstrümanlar ve teknolojik detayların bir araya geldiği interaktif performanslarıyla, Milano, Viyana, Barselona ve Hamburg gibi şehirlerin ardından, 13- 25 Şubat tarihleri arasında Zorlu PSM'de sahne alacak...

Sponsorlu


        YORUM YAZ
    Foto Galeriler Videolar Yazarlar Günün Özeti
    ÇOK OKUNANLAR
    TİMETÜRK SON HABERLER
    TİMETÜRK BİYOGRAFİ